mapa stránek | RSS export
EDACMS - aktualizace www stránek svépomocí pomocí redakčního systému
Video ukázky práce v redakčním systému

Nová funkčnost redakčního systému r520

Od nové verze redakčního systému (revize 520) nyní systém podporuje následující vylepšení:

Vylepšené formuláře

Každý odeslaný formulář z redakčního systému je nyní pečlivě zaznamenán do databáze. Můžete tak pohodlně procházet i zpětně informace o poptávkách, kontaktních formulářích a podobně.

Redakční systém Vám spolu s vyplněným formulářem odešle také informaci o tom, odkud přišel návštěvník ,který formulář odeslal. Zaznamenává se také jeho cesta Vašimi stránkami. Máte tedy přehled o chování návštěvníka, než odešle například poptávkový formulář.

Formuláře jsou nyní mnohem lépe nastavitelné. Ke každému je možné vyplnit jaké hlášení se má zobrazit návštěvníkovi Vašich stránek v případě úspěšného odeslání formuláře a nebo jaké hlášení se zobrazí v případě chybně vyplněného formuláře.

Nová aplikace VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Redakční systém nyní disponuje novým modulem s názvem "VĚRNOSTNÍ PROGRAM". Tato aplikace je určena hlavně těm, kteří si chtějí udržet stávající klientelu a motivovat zákazníky k tomu, aby se vracely právě na Vaše stránky.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM funguje na následujícím principu:

  1. Zákazníci se zaregistrují a na základě nákupu zboží získávají body
  2. Za nasbírané body je možné vybrat si z nabízených dárků (cen za věrnost)
  3. Každý registrovaný zákazník se může přihlásit na Vaše stránky a kontrolovat stav svého účtu, procházet a objednávat ceny za věrnost a nebo se informovat o věrnostním programu prostřednictvím aktualit.
  4. Administrátor věrnostního programu v redakčním systému spravuje registrované uživatele, kontroluje a zavádí pohyby na bodovém účtu každého zákazníka a má pod správou věrnostní ceny a jejich kategorie.
Vše je upraveno tak, aby jak z pohledu zákazníka tak z pohledu administrátora bylo vše co nejpřehlednější a nejjednodušší pro ovládání.

Věrnostní program - redakční systém EDACMS

Další drobné vylepšení v nové verzi

  • Zlepšena podpora pro provoz komunitního serveru - registrace a správa registrovaných návštěvníků stránek a jejich možnosti.
  • Fotoalba ve fotogalerii nyní mohou obsahovat popisek v HTML, rozšířený popisek pomocí WYSIWYG editoru.
  • U webových formulářů lze v rámci jednoho formuláře vytvářet více tématicky oddělených bloků (fieldsety).
  • Anotace stránek nyní podporuje odřádkovaný text.
Máte dotaz ? Zeptejte se