mapa stránek | RSS export
EDACMS - aktualizace www stránek svépomocí pomocí redakčního systému
Video ukázky práce v redakčním systému

Kdo vyvíjí redakční systém EDACMS

Jsme tým mladých lidí, které baví vytvářet internetové stránky a tímto oborem se zabýváme bezmála 5 let. Za tuto dobu jsme realizovali více než stovku webů, mezi kterými jsou jak jednoduché firemní prezentace, tak rozsáhlé internetové obchody. Zde uvádím výběr z našich referencí, ať můžete prohlédnou a sami vyzkoušet jak funguje běžná prezentace (varianta 1) nebo internetový obchod (varianta 2).

Internetové obchody

Bežné firemní prezentace

Ze zkušenosti víme, že většina firem se nejprve snaží "ušetřit" na realizaci webových stránek tak, že je nechá vytvořit například studentovi střední nebo vysoké školy za mnohem menší cenu. Problém přichází při nutnosti po čase stránky aktualizovat nebo pozměnit. Autor stránek většinou nemá čas nebo se již ke stránkám nechce vracet. Proto je mnohem rozumnější použít redakční systém, který umožňuje aktualizovat obsah stránek bez nutnosti dále cokoli doprogramovávat.

Již čtvrtým rokem vyvíjíme redakční systém, který je stále zdokonalován tak, aby aktualizace stránek byla co nejjednodušší. Náš redakční systém již používá více než 100 firem nebo jednotlivců k provozu a aktualizaci vlastních stránek.